Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Konkursy recytatorskie

Konkursy recytatorskie

W dniach 14,15,17 maja nasi uczniowie (Marcin Spiczak-Brzeziński z kl.I, Marta Felska z kl.II, Weronika Zmuda Trzebiatowska z kl.III, Julia Świontek Brzezinska z kl.IV, Marta Lemanczyk i Weronika Stoltmann z kl.V, Milena Świątek-Brzezińska z kl.VI, Zuzanna Olik i Kinga Łącka z kl.VII oraz Dagmara Kiełpińska i Konrad Sawicki z kl.IIIG) wzięli udział w trzech konkursach recytatorskich. W każdym z konkursów nasi uczniowie znaleźli się w gronie laureatów.

W Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim organizowanym przez Szkołę Podstawową w Kramarzynach II miejsce zajęła Julia Świontek Brzezińska, a III miejsce – Milena Świątek-Brzezińska.

W Eliminacja Gminnych  50. Konkursu Recytatorskiego dla Dzieci Wiejskich „Ptaki i ptaszki polne” organizowanych przez Bibliotekę Publiczną Gminy Lipnica I miejsce zajęła Julia Świontek Brzezinska (kat. kl.IV-VI), a III miejsce – Kinga Łącka w kat. kl.VII-VIII i IIIG (dziewczęta reprezentować będą naszą szkołę podczas finału konkursu w Miastku 4-5 czerwca).

W XIV Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim Poezji ks. Jana Twardowskiego organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 1 w Miastku I miejsce w kat. kl.V-VI zdobyła Marta Lemanczyk, a III miejsce w kat. kl.I-II – Marta Felska. Gratulujemy!

 

Data dodania: 2019-05-21 06:53:19
Data edycji: 2019-05-26 21:50:58
Ilość wyświetleń: 620

Konkursy

Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!
Więcej

Ankiety

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!
Więcej

Kalendarz

Partnerzy

,,Czynić dobrze i wzajemny szacunek

- spełnienie naszej misji”

Cytat
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej