Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

    Osiągnięcia

    Sukcesy uczniów w roku szkolnym 2017/2018

     

    Milena Świątek-Brzezińska jako jedyna z naszej szkoły podjęła wyzwanie XIII Ogólnopolskiego Konkursu Papieskiego „Śladami Jana Pawła II w Polsce”

    organizowanego przez Szkołę Podstawową nr 25 w Warszawie i napisała utwór wierszowany dotyczący ważnych dla naszego Papieża miejsc w naszym kraju.

     

    Jury utwór Mileny oceniło najwyżej. Wyniki konkursu można znaleźć tutaj:

    http://www.test-szkola25.waw.pl/wp-content/uploads/2018/05/zaproszenie-fina%C5%82-konkursu.pdf

     

    Rozdanie nagród odbyło się w 18 maja, kiedy nasi uczniowie byli w Warszawie na wycieczce.

    Milena odebrała dyplom i nagrodę w towarzystwie wychowawczyni p. Stanisławy Bastian Brzezińskiej i kierownika wycieczki Roberta Dominiaka.

     

    Sześcioro uczniów naszej szkoły wzięło udział w III Ogólnopolskim Konkursie Literackim „ A gdy wiosna buchnie majem, cały świat się majem staje…”

    organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 45 w Gdańsku.

    Zadaniem uczestników było napisanie dowolnego utworu o wiośnie.

    Nasi uczniowie stworzyli piękne utwory poetyckie, które zostały zauważone przez jury:

    W kategorii kl. III-IV Paulina Myszka z kl.III zajęła I miejsce, a Izabela Kossak Głłówczewska z kl. IV otrzymała wyróżnienie.

    W kategorii kl. V-VII I miejsce ex aequo zajęły: Zuzanna Olik z kl. VI i Milena Świątek-Brzezińska z kl. V, a Kinga Łącka z kl. VI otrzymała wyróżnienie.

    Gratulujemy dziewczętom talentu i sukcesu!

     

    Dwie uczennice naszej szkoły: Paulina Myszka z kl. III i Milena Świątek-Brzezińska z kl. V wzięły udział w części literackiej  V Ogólnopolskiego Konkursu Poezji i Fotografii Marynistycznej „Impresje Morskie 2018” organizowanego przez Szkołę Podstawową nr 68 w Szczecinie.

    Zadanie uczestników konkursu było napisanie wiersz o morzu.  

    Utwór naszej uczennicy „Morze w mych oczach” został oceniony najwyżej wśród wierszy uczniów kl. I-III - Paulina Myszka zajęła I miejsce. Milena Świątek-Brzezińska zajęła II miejsce wśród uczniów k. IV – VII (wiersz „Morze i ja”).

    Gratulujemy dziewczętom talentu! Więcej informacji tutaj:

    http://sp68szczecin.szkolnastrona.pl/konkursy,m,zt,48.html

     

    Nasze uczennice (z kl. IV, V, VI i VII) wzięły udział w Ogólnopolskim Konkursie na Prezentację Multimedialną „Matmomania z Polskim w Tle” organizowanym przez SP nr 17 w Tychach.

    Udział w konkursie wymagał talentu poetyckiego i artystycznego oraz wiedzy matematyczno-informatycznej – należało przygotować prezentację na jeden z tematów:

    a) Namaluj słowem dowolny stroficzny obraz poetycki, którego liryczną bohaterką będzie ludolfina ( liczba PI)

    b) Stwórz wiersz stychiczny, w którym osoba mówiąca zachęci odbiorcę do nauki tabliczki mnożenia

    c) Zredaguj ciekawą pracę obrazującą myśl Pitagorasa – „Liczby rządzą światem”

    d)Napisz dowolny utwór liryczny, którego treść bliska będzie słowom Euklidesa; „W matematyce nie ma drogi specjalnie dla królów”.

    Konkurencja była duża - na konkurs wpłynęło prawie 100 prac z różnych stron Polski.

    Najpierw wyłoniono 10 laureatów. W tym gronie znalazła się również nasza uczennica – Milena Świątek-Brzezińska z kl. V, której praca – jak okazało się na uroczystej gali finałowej -  zajęła III miejsce.

    Milena nie mogła pojechać do Tychów i osobiście odebrać nagrody, ale razem z koleżankami biorącymi udział w tym konkursie przygotowała krótką prezentację o naszej szkole i wsi, która została odtworzona podczas podsumowania konkursu.

    Wyniki konkursu i zdjęcia z uroczystej gali podsumowującej konkurs są tutaj:

    http://sp17.tychy.szkolnastrona.pl/art,928,iii-ogolnopolski-konkursu-matmomania-z-polskim-w-tle-wyniki-i-zdjecia (na zdjęciu 35 slajd z prezentacji naszej uczennicy, a na zdjęciu 42 – zdjęcie prezentacji o naszej szkole i wsi)

    i tu: http://tychy.naszemiasto.pl/artykul/matmomania-z-polskim-w-tle-konkurs-dla-szkol-podstawowych,4611235,artgal,t,id,tm.html (na zdjęciach 8-21 slajdy z prezentacji naszej uczennicy)

    Nagrodzone prezentacje można obejrzeć tutaj:

    http://sp17.tychy.szkolnastrona.pl/art,931,zwycieskie-prace-iii-edycji-konkursu-matmomania-z-polskim-w-tle

     

     

    Kolejny raz wzięliśmy udział w Powiatowym Przeglądzie  Twórczości Kaszubskiej Dzieci i Młodzieży w Bytowie.

    Uczniowie przygotowali prace z dziedziny: haftu, malarstwa na szkle i tradycyjnej zabawki.

    Dwunastu uczniów wraz z opiekunami zostało zaproszonych do Muzeum Zamku w Bytowie na uroczyste otwarcie wystawy.

    W kategorii przedszkolnej w dziedzinie malarstwo na szkle nagrodę otrzymała Aleksandra Fischer- Katczynska.

    W kategorii klas IV - VI w tej samej dziedzinie I miejsce uzyskała Martyna Klonczynska z klasy V, II miejsce Milena Świątek - Brzezińska z klasy V, III miejsce Karolina Krzoska z klasy IV.

    W kategorii klas I - III w dziedzinie haftu I miejsce uzyskała Julia Swiątek Brzezińska klasa III i III miejsce Martyna Zmuda Trzebiatowska z klasy I. 

    W kategorii klas IV - VI w dziedzinie haftu I miejsce uzyskała Zuzanna Olik klasa VI i III miejsce Anna Piekarska klasa IV.

    W kategorii klas  VII i II - III gimnazjalnych w dziedzinie haftu I miejsce uzyskała Jenifer Wendler  II miejsce Dawid Kossak - Główczewski, III miejsce Weronika Dorawa wszyscy z klasy VII. III miejsce uzyskała również Agata Hapka z klasy II gimnazjum.

    Gratulujemy nagrodzonym uczniom!

      

    Nasi uczniowie z sukcesami biorą udział w  konkursach literackich. 

    Marta Myszka z kl. IIG za opowiadanie „Kropka” otrzymała wyróżnienie w XXXIV Międzynarodowym Konkursie Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży im. Wandy Chotomskiej organizowanym przez Gimnazjum nr 2 im. Ks. Jana Twardowskiego w Słupsku.

    Warto dodać, że  na konkurs nadesłano 8195 zestawów wierszy, opowiadań i prób dramatycznych z 521 szkół podstawowych, gimnazjów i ponadgimnazjalnych z całej Polski, Stanów Zjednoczonych, Niemiec, Litwy i Ukrainy).

    Więcej informacji tutaj:https://gimnazjum2slupsk.edupage.org/text/?text=text/text1&subpage=0

    Milena Świątek-Brzezińska z kl. V za wiersz „Poznaję świat…” otrzymała wyróżnienie  w 9. edycji Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego „Odkrywamy Talenty Przyszłości” organizowanym przez Szkoły Pro Futuro w Warszawie. W konkursie wzięło udział ponad 600 uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z miejscowości widocznych na zdjęciu.

     

    Klasa III G w ramach konkursu „ Czy znasz literaturę polską?” przez dwa dni rozpoznawała fragmenty różnych utworów literackich.

    Były cytaty pochodzące z liryki, dramatu i epiki, były cytaty z wieku XVI oraz XXI.

    Niektóre  utwory były omawiane na lekcjach języka polskiego  w klasie III gimnazjum, inne jeszcze w szkole podstawowej. 

    Oprócz tytułu i autor dodatkowo należało umiejscowić utwór na osi czasu. 

    Okazało się, że niektóre utwory można rozpoznać nawet po jednym słowie czy wersie, inne wymagały dłuższych fragmentów.

    Konkursowe zmagania wyłoniły trójkę zwycięzców:

    I miejsce – Wiktoria Krzoska (49p)

    II miejsce – Hubert Hapka (33p)

    III miejsce – Samuel Dorawa (27p)

    Gratulujemy!

     

    W poniedziałek 22 stycznia 2018 r. odbył się szkolny konkurs dla klas II i III gimnazjum:

    "Przekształcanie wzorów".

    Marta Myszka oraz Jakub Adamczyk z kl. II uzyskali I miejsce (14 pkt), Weronika Gostomczyk z kl. III  uzyskała II miejsce (11 pkt). 

     

    Zwycięzcy Szkolnego Konkursu Recytatorskiego pt. Barwy Jesieni:

     Klasa I:
    Karolina Albrecht I m.
    Julia Depka Prądzinska  II m.
    Marta Felska III m.
    Zuzanna Kaminska i Nartyna Zmuda Trzebiatowska wyróżnienie
    Klasa II:
    Weronika Zmuda Trzebiatowska I m.
    Marcin Hapka II m.
    Jakub Sroka III m.
    Oliwia Klonczynska wyróżnienie
    Klasa III:
    Julia Kiełpińska I m.
    Aleksandra Kurp II m.
    Wojciech Pażontka-Lipiński III m.
    Kaja Rutz wyróżnienie

     

    Zwycięzcy Szkolnego Konkursu Bożonarodzeniowego pt. Najpiękniejszy łańcuch:

    Klasa I:

    Marta Felska Im.

    Julia Depka Prądzinska II m.

    Martyna Zmuda Trzebiatowska III m.

    Klasa II:

    Maciej Połczynski I m.

    Oliwia Klonczynska II m.

    Weronika Zmuda Trzebiatowska III m.

    Klasa III:

    Bartłomiej Kapiszka I m.

    Aleksandra Kurp II m.

    Julia Świontek Brzezinska III m.

     

    Uczennice naszej szkoły ( 4 z kl. IV i 1 z kl. V) jeszcze w grudniu przygotowały projekt lalki  Pippi Pończoszanki na ogólnopolski konkurs plastyczny „3. Dziecięcy Festiwal Sztuki Filmowej” organizowany prze Centrum Kultury 105 w Koszalinie.

    Na konkurs wpłynęło 198 prac – nagrodzono 4 i wyróżniono 23. 

    Wśród prac wyróżnionych znalazła się wyklejona plasteliną Pippi Weroniki Krzoski z kl.V. Wręczenie nagród odbędzie się 21 marca podczas 3. Dziecięcego Festiwalu Sztuki Filmowej w Koszalinie, przewidziana jest również wystawa wszystkich prac nadesłanych na konkurs.

    Lista laureatów oraz zdjęcia nagrodzonych i wyróżnionych prac tutaj:

    http://ck105.koszalin.pl/top/aktualnosci/wyniki-konkursu/

     

     

    Uczniowie z naszej szkoły (4 uczniów z kl. IV, 1 z kl. V, 5 z kl. VI i 2 z kl. IIIG) pod koniec listopada wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Polskiego EDI – PINGWIN.

    Każdy rozwiązywał test zgodny z wymaganiami edukacyjnymi danej klasy, który  sprawdzał umiejętność czytania ze zrozumieniem, wiadomości z gramatyki oraz znajomość lektur obowiązkowych i uzupełniających. Testy były trudne, gdyż niektóre z pytań  dotyczyły tematów z II półrocza.

    Znamy już wyniki, najlepiej na pytania odpowiadali:

    1. Agata Owśnicka z kl. IV (48p/60p)

    2. Milena Świątek-Brzezińska z kl. V (39p/60p)

    3. Wiktoria Krzoska z kl. IIIG (36p/60p)

    4. Jakub Kossak Główczewski (35p/60p)

    Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają pamiątkowe dyplomy uznania.

    Gratulujemy!

      

    Uczennice i uczniowie z kl. IV, V, IIG i IIIG wzięli udział w  ogólnopolskim konkursie literackim organizowanym przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Dąbrowie Górniczej „Świąteczne zda(e)rzenie”.

    Osiem osób z naszej szkoły podjęło konkursowe wyzwanie, które polegało na napisaniu opowiadania zawierającego określone wyrażenia i zwroty (czyżby Mikołaj?; puszyste pompony; Yeti; pomknął, niczym rączy jeleń; popisowy numer 1; „Opowieść wigilijna”; jak dziki karp; pachnący piernikiem poranek; upiorna bibliotekarka; wiek pary i elektryczności).

    W konkursie nie było ograniczeń wiekowych. Z uwagi na dużą liczbę prac postanowiono przyznać nagrody w dwóch kategoriach: do lat 18 i powyżej 18 lat.  

    Wszyscy nasi uczniowie byli więc oceniani w jednej kategorii. Marta Myszka z kl. IIG za opowiadanie „Anioł” otrzymała wyróżnienie.

    Gratulujemy!

    Pełna lista nagrodzonych oraz nagrodzone opowiadania tutaj:

    http://www.biblioteka-dg.pl/index.php/aktualnosci/344-wyniki-konkursu-swiateczne-zda-e-rzenie

     

     

    19 grudnia rozstrzygnięty został klasowy konkurs czytelniczy „Jeden z siedmiu” dotyczący „Hobbita” J.R.R. Tolkiena, w którym wzięli uczniowie klasy VI.

    I miejsce zajęła Izabela Waśkowska

    II miejsce – Zuzanna Olik

    III miejsce – Kinga Łącka

    IV miejsce – Weronika Kapiszka

    Wyróżnienia: Robert Gostomczyk i Natalia Lemanczyk

    Udział: Radosław Michańczyk

    Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody książkowe.

     

    Osiem uczennic  z naszej szkoły (z kl. 0, III, IV, V i VI) wzięło udział w Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim „Ja i tolerancja” organizowanym przez Szkołę Podstawową w Wirach (woj. wielkopolskie). Zadanie polegało na napisaniu wiersza na temat tolerancji.

    Wiersze trzech naszych uczennic zostały docenione przez jury konkursu.Paulina Myszka z klasy III za wiersz „Miau” zajęła I miejsce wśród uczniów kl.0-III. W tej samej kategorii wyróżnienie otrzymała Natalia Świątek-Brzezińska  z kl. „0”. Wśród uczniów kl. IV-VII III miejsce zajęłaMilena Świątek-Brzezińska z klasy V. 

    Gratulujemy!

    Pełna lista laureatów tutaj:

    https://spwiry.edupage.org/files/konkurs_wyniki.pdf

    Wiersze naszych uczennic tutaj:

    https://drive.google.com/file/d/15agwkQLEFj5OyU46sCQ3uP1CJA_15TsU/view?usp=sharing

     

     

    Uczennice  z naszej szkoły (z kl. V i VI) wzięły udział w I Ogólnopolskim Konkursie Literackim „Na stalowych skrzydłach” organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 6 w Puławach. 

    Zadaniem uczestników konkursu było napisanie wiersza o lotnictwie i lotnikach.

    Dwie uczennice znalazły się w gronie laureatów: Milena Świątek-Brzezińska  z kl. V zajęła I miejsce wśród uczniów kl. IV-V, a  Izabela Waśkowska z kl. VI otrzymała wyróżnienie wśród uczniów kl. VI-VII. Gratulujemy!

     

    Uczniowie z naszej szkoły ( z kl. IV, V i VI) wzięli udział w ogólnopolskim konkursie plastycznym „Książka z wakacji” .

    Zadaniem uczestników konkursu było zaprojektowanie okładki książki przeczytanej w wakacje.

    19 października konkurs został rozstrzygnięty. Kinga Łącka z klasy VI otrzymała wyróżnienie wśród uczniów klas szóstych.

    Gratulujemy wyróżnienia i talentu!

    Więcej informacji  tutaj:

    http://dw.ddkpiekary.com.pl/

    Wszystkie prace wyeksponowane zostały na wystawie, która można oglądać w Dzielnicowym Domu Kultury w Dąbrówce Wielkiej (woj. śląskie) do końca października.

     

     

    Sukcesy uczniów w II semestrze roku szkolnego 2016/2017  

    Osiągnięcia w klasie III SP 

    1. Ilona Klonczyńska- Ogólnopolski Konkurs Wiedzy ZUCH- II miejsce

    Kangur Matematyczny "Maluch"- Wyróżnienie

    Ogólnopolski Konkurs Wiedzy SYNAPSIK MEN - Laureatka

    Wojewódzki Konkurs Matematyczny- Wyróżnienie

    2. Karolina Krzoska- Wojewódzki Konkurs Recytatorski L. J. Kern- I miejsce

    Wojewódzki Konkurs Recytatorski ks. Jana Twardowskiego- Wyróżnienie

    3. Weronika Stoltmann- Wojewódzki Konkurs Recytatorski "Baśnie Pomorza"- III miejsce      

    4. Agata Owśnicka- Wojewódzki Konkurs Przyrodniczy "Przyjaciel Przyrody"- III miejsce

    Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Zuch- Laureatka

    5. Marta Lemanczyk- Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Ach ta Astrid Lingren"- Wyróżnienie

    Powiatowy Konkurs Plastyczny"Nie pal przy mnie, proszę"- I miejsce. 

                                                  

    SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI I POETYCKI „DLA CIEBIE, MAMO”

    17 maja 2017 roku odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski „Dla Ciebie, Mamo”, w którym wzięło udział 14 uczniów z kl. IV-VI szkoły podstawowej oraz I-III G podzielonych na dwie kategorie wiekowe (kl. IV-VI - 10 uczniów, kl. I-III G - 4 uczniów).

    Recytację oceniała komisja w składzie: Ewa Świątek-Brzezińska i Urszula Dorawa.

    Przyznano następujące miejsca:

    Kl. IV-VI

    I miejsce - Milena Świątek-Brzezińska kl. IV, Natalia Lemanczyk kl. V, Izabela Waśkowska kl.V, Jennifer Wendler kl.VI

    II miejsce -  Weronika Krzoska kl. IV, Zuzanna Olik kl.V

    III miejsce - Marta Hapka kl. IV, Martyna Klonczyńska  kl. IV, Weronika Kapiszka kl. V, Magdalena Ekmann kl. VI

    Kl. I- III G

     I miejsce -€“ nie przyznano

    II miejsce - nie przyznano

    III miejsce -€“ Mikołaj Chamier Gliszczyński kl I G, Dagmara Kiełpińska kl. I G

    (ponadto udział: Adam Fitas kl. IG , Agnieszka Pałubicka kl. IIIG)

    29  maja na szkolnym apelu wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody (pamiątkowe zdjęcie w ramce).

     

    Na Szkolny Konkurs Poetycki „Dla Ciebie, Mamo” wpłynęło 6 prac - wierszy o mamie.

    Uczestnicy konkursu to uczennice kl. IV-VI szkoły podstawowej: Marta Hapka kl. IV, Milena Świątek-Brzezińska kl. IV, Natalia Lemanczyk kl. V, Kinga Łącka kl. V, Izabela Waśkowska kl. V, Karolina Ginter kl.VI.

    Uznano, że należy docenić wysiłek twórczy uczestników oraz osobisty charakter utworów, nagradzając wszystkie  autorki.

    29 maja na apelu szkolnym otrzymały one dyplomy za napisanie pięknego wiersza o mamie, pamiątkowe medale z napisem „Poetycki talent” oraz notesy do zapisywania kolejnych utworów.

    Wszystkie uczennice zaprezentowały swoje wiersze uczniom zgromadzonym na apelu.

     

    XXI KONKURS WIEDZY O KASZUBACH

    24 maja w Centrum Kultury w Kartuzach odbyło się rozstrzygnięcie XXI Konkursu Wiedzy o Kaszubach, organizowanego przez redakcję "Dziennika Bałtyckiego" i Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie.

    W konkursie wzięło udział ponad 300 uczniów ze szkół powiatu kartuskiego, kościerskiego, wejherowskiego, bytowskiego i lęborskiego.

    Wśród kilkunastu laureatów konkursu znalazła się również uczennica naszej szkoły Milena Świątek-Brzezińska z kl. IV.

     

    Wojewódzki Konkurs Przyrodniczy - uczennica Agata Owśnicka  z kl. III SP 15.05.2017 r. zajęła III miejsce w Wojewódzkim Konkursie Przyrodniczym.

    Uczennicę przygotowywała wychowawczyni B. Tuszyńska.

     

     

    KONKURS "Zostań Leonardem"

     Uczennica kl. III Gimnazjum A. Pałubicka zajęła IV miejsce w I Powiatowym Konkursie Biologicznym w kategorii szkół gimnazjalnych w projekcie "Zostań Leonardem".

    Uczennica została nagrodzona podczas uroczystości, która odbyła się 27.04.2017 r. w Liceum Ogólnokształcącym w Bytowie.

     

    KONKURS „Najpiękniejsza pisanka” 

    12 kwietnia zostały ogłoszone wyniki konkursu „Najpiękniejsza pisanka” organizowanego przez Muzeum Regionalne w Człuchowie. 

    I miejsce w kategorii  7-11 lat zajęła Milena Świątek-Brzezińska z naszej szkoły. 

    Więcej informacji: http://zamekczluchow.pl/pl/aktualnosci-blog/313-pisanka

      

    X Wojewódzki Konkurs Recytatorski Poezji ks. Jana Twardowskiego w Miastku 

    27 kwietnia trzy uczennice: Michalina Owśnicka z kl. II, Karolina Krzoska z kl. III  i  Kinga Łącka  z kl. V  reprezentowały  naszą   szkołę   na X Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim Poezji ks. Jana Twardowskiego organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 1 w Miastku. 

    Karolina Krzoska zdobyła w kategorii kl. III - IV wyróżnienie. Gratulujemy!

      

    46. Powiatowy Konkurs Recytatorski Literatury Kaszubskiej „Rodnô Mòwa” w Parchowie 

    Dwie uczennice naszej szkoły, które zajęły wysokie miejsca w eliminacjach gminnych konkursu „Rodnô Mòwa”: Karolina Krzoska z kl. III i Milena Świątek-Brzezińska z kl. IV wzięły udział 28 kwietnia w 46. Powiatowym Konkursie Recytatorskim Literatury Kaszubskiej „Rodnô Mòwa” organizowanym przez Gminne Centrum Kultury w Parchowie.

    Uczestnicy konkursu recytowali przygotowany utwór poetycki i fragment prozy  w języku kaszubskim. 

    Karolina Krzoska zajęła III miejsce w kategorii kl. I – III, Milena Świątek-Brzezińska w kategorii kl. IV – VI zajęła również III miejsce.

      

    Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Dzieła Aleksandra Fredry w malarstwie i rysunku”  

    Uczniowie naszej szkoły ze szkoły podstawowej i gimnazjum wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Dzieła Aleksandra Fredry w malarstwie i rysunku” - kilkanaście pięknych i pomysłowych prac spośród 407 nadesłanych na konkurs to były prace z Brzeźna Szlacheckiego.

    Niestety, żadna z nich nie znalazła się wśród nagrodzonych, chociaż można je dostrzec na zdjęciach z konkursu.  

    Listę laureatów i zdjęcia z prac jury można obejrzeć tutaj: http://nok.nowydwormaz.pl/a2016,1,ogolnopolski-konkurs-plastyczny-dziela-aleksandra-fredry-w-malarstwie-i-rysunku-wyniki.html

      

     

    KLASOWY KONKURS CZYTELNICZY

    6 i 7 kwietnia w klasie I G odbył się klasowy konkurs czytelniczy „1 z 10”, który dotyczył „Hobbita” J.R.R. Tolkiena.

    Zgodnie z zasadami telewizyjnego teleturnieju odbyły się trzy etapy, które pozwoliły wyłonić zwycięzców:

    I miejsce -  Marta Myszka i Konrad Sawicki

    II miejsce - Dagmara Kiełpińska

    III miejsce - Mikołaj Chamier Gliszczyński

    Uczniowie z rąk pani dyrektor otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody książkowe

    • Kaja Rutz- zajęła VI miejsce w "XI Parchowskim Biegu Gryfa" w kategorii "Szkoła Podstawowa I-II", Dziewczęta rocznik 2009-2008. 
    • Karolina Fischer - Katczyńska- otrzymała Wyróżnienie za udział w integracyjnym konkursie edukacyjnym pn. "Wielkanocne palmy i pisanki" i przygotowanie ciekawej pracy w kategorii "Kartka".
    • Paulina Myszka- otrzymała II miejsce w integracyjnym konkursie edukacyjnym pn. "Wielkanocne palmy i pisanki"  w kategorii "Kartka".

     

     Rozstrzygnęliśmy konkurs "Pilny Uczeń" 

    01.02.2017 r. Uczennica klasy III SP Ilona Klonczyńska została laureatką Ogólnopolskiego Konkursu Przedmiotowego dla klas trzecich Synapsik MEN.

    21.02.2017 r. Uczennica klasy III SP Karolina Krzoska zajęła I  miejsce w Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim "Mały Recytator Wielkich Poetów Polskich". Konkurs odbył się w Miastku w Szkole Podstawowej nr 2 im Bolesława Chrobrego. 

    23.03.2017 r. - uczennica Marta Lemanczyk otrzymała Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Ach, ta Astrid Lingren".

     

    Sukcesy uczniów w I semestrze roku szkolnego 2016/2017

    Uczniowie 

    Wyróżnieni pochwałą dyrektora szkoły za wyniki w nauce i zachowaniu

     

    Szkoła Podstawowa

    KLASA

    Lp.

    UCZEŃ

    OCENA ŚREDNIA

     

    ZACHOWANIE

    I

    1. 1.       

    Oliwia Klonczynska

    ---

    ---

    1. 2.       

    Marcin Hapka

    ---

    ---

    II

    1. 1.       

    Michalina Owśnicka

    ---

    ---

    1. 2.       

    Julia Świontek Brzezińska

    ---

    ---

    1. 3.       

    Aleksandra Kurp

    ---

    ---

    1. 4.       

    Sebastian Skiba

    ---

    ---

    1. 5.       

    Sebastian Samolewski

    ---

    ---

    1. 6.       

    Wojciech  Pażontka-Lipiński

    ---

    ---

    1. 7.       

    Bartłomiej Kapiszka

    ---

    ---

    1. 8.       

    Krzysztof Piekarski

    ---

    ---

    III

    1. 1.       

    Agata Owśnicka

    ---

    ---

    1. 2.       

    Ilona Klonczynska

    ---

    ---

    1. 3.       

    Izabela Kossak Główczewska

    ---

    ---

    1. 4.       

    Jakub Kossak Główczewski

    ---

    ---

    1. 5.       

    Anna Piekarska

    ---

    ---

    1. 6.       

    Weronika Stoltmann

    ---

    ---

    1. 7.       

    Marta Lemanczyk

    ---

    ---

    1. 8.       

    Wojciech Łącki

    ---

    ---

    1. 9.       

    Karolina Krzoska

    ---

    ---

    VI

    1. 1.       

    Milena Świątek-Brzezińska

    5,69

    wzorowe

    1. 2.       

    Weronika Krzoska

    5,00

    wzorowe

    1. 3.       

    Martyna Klonczynska

    5,00

    bardzo dobre

    1. 4.       

    Aleksander Sroka

    4,81

    bardzo dobre

    1. 5.       

    Klaudia Rudnik

    4,74

    bardzo dobre

    V

    1. 1.       

    Izabela Waśkowska

    5,53

    wzorowe

    1. 2.       

    Weronika Kapiszka

    5,27

    wzorowe

    1. 3.       

    Kinga Łącka

    5,20

    wzorowe

    1. 4.       

    Zuzanna Olik

    5,13

    wzorowe

    1. 5.       

    Natalia Lemanczyk

    4,87

    wzorowe

    VI

    1. 1.       

    Karolina Ginter

    5,64

    wzorowe

    1. 2.       

    Jennifer Wendler

    5,50

    wzorowe

    1. 3.       

    Magdalena Ekmann

    5,07

    wzorowe

     

     

     

     

     

     

     

    Gimnazjum

    KLASA

    Lp.

    UCZEŃ

    OCENA ŚREDNIA

     

    ZACHOWANIE

    I

    1.       

    Konrad Sawicki

    4,81

    wzorowe

    2.       

    Marta Myszka

    4,81

    bardzo dobre

    III

    1.       

    Karolina Kossak Główczewska

    5,00

    wzorowe

    2.       

    Agnieszka Pałubicka

    5,00

    wzorowe

     

    Uczniowie

    wyróżnieni pochwałą dyrektora szkoły za różne osiągnięcia

    I SP

     Wszyscy uczniowie 

    - I miejsce XXII Powiatowym Przeglądzie Zespołów Kolędniczych

     

    II SP 

    1.     Wszyscy uczniowie

     

    - I miejsce XXII Powiatowym Przeglądzie Zespołów Kolędniczych

     

    2.     Kaja Rutz

     

    - I miejsce w X Parchowskim biegu Gryfa

     

    - III miejsce XI Biegu Mikołajkowym w Borowym Młynie

     

    - IV miejsce w XI Biegu Studzienickim

     

    - IV miejsce Biegach Przełajowych w Tuchomiu

     

    3.     Julia Świontek Brzezińska

     

    - I miejsce w Powiatowym Profilaktycznym Konkursie  Plastycznym „Oddaj się pasji, a nie nałogom”

     

    - III miejsce w Gminnym Konkursie Kaligraficznym dla klas II

     

    - wyróżnienie w XIII Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim „To wszystko Polska”

     

    - I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Skarby runa leśnego”

     

    4.     Aleksandra Kurp

     

    - II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Skarby runa leśnego”

     

    5.     Michalina Owśnicka

     

    - I miejsce w Szkolnym Konkursie Wiedzy Przyrodniczej dla klas II i III szkoły podstawowej

     

    6.     Wojciech Pażontka-Lipiński

     

    - I miejsce w Szkolnym Konkursie Wiedzy Przyrodniczej dla klas II i III szkoły podstawowej

     

    7.     Bartłomiej Kapiszka

     

    - I miejsce w Szkolnym Konkursie Wiedzy Przyrodniczej dla klas II i III szkoły podstawowej

     

    III SP

     

    1.     Wszyscy uczniowie

     

    - I miejsce XXII Powiatowym Przeglądzie Zespołów Kolędniczych

     

    2.     Ilona Klonczynska

     

    - Laureatka w Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy dla klas trzecich SYNAPSIK

     

    - III miejsce w Powiatowym Profilaktycznym Konkursie  Plastycznym „Oddaj się pasji, a nie nałogom”

     

    - I miejsce w Szkolnym Konkursie Wiedzy Przyrodniczej dla klas II i III szkoły podstawowej

     

    3.     Izabela Kossak Główczewska

     

    - II miejsce w powiatowym Konkursie recytatorskim z twórczości Hieronima Jarosza Derdowskiego

     

    - III miejsce w powiatowym konkursie recytatorskim „Kaszubski świat w legendzie zaklęty’

     

    - I miejsce w Szkolnym Konkursie Wiedzy Przyrodniczej dla klas II i III szkoły podstawowej

     

    4.     Weronika Stoltmann

     

    - III miejsce w XIII Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim „To wszystko Polska”

     

    - I miejsce w Szkolnym Konkursie Wiedzy Przyrodniczej dla klas II i III szkoły podstawowej

     

    5.     Karolina Krzoska

     

    - I miejsce w powiatowym Konkursie recytatorskim z twórczości Hieronima Jarosza Derdowskiego

     

    6.     Marta Lemanczyk

     

    - I miejsce w Szkolnym Konkursie Wiedzy Przyrodniczej dla klas II i III szkoły podstawowej

     

    7.     Dawid Mischke

     

    - III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Skarby runa leśnego”

     

    IV SP

    1.     Milena Świątek - Brzezińska

     

    - I miejsce w powiatowym konkursie recytatorskim „Kaszubski świat w legendzie zaklęty”

     

    - wyróżnienie w XIII Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim „To wszystko Polska”

     

    - wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie literackim „Moje miasto za 100 lat”

     

    2.     Martyna Klonczynska

     

    - II miejsce w Powiatowym Profilaktycznym Konkursie  Plastycznym „Oddaj się pasji, a nie nałogom”

     

    - nagroda w ogólnopolskim konkursie plastycznym „Akademia Pana Kleksa”

     

    3.     Weronika Krzoska

     

    - wyróżnienie w XIII Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim „To wszystko Polska”

     

    V SP

     

    1.     Izabela Waśkowska

     

    - II miejsce w powiatowym Konkursie recytatorskim z twórczości Hieronima Jarosza Derdowskiego

     

    - II miejsce w półfinale wojewódzkim Turnieju unihokeja w kategorii: dziewczęta, szkoła podstawowa

     

    2.     Kinga Łącka

     

    - III miejsce w powiatowym Konkursie recytatorskim z twórczości Hieronima Jarosza Derdowskiego

     

    - II miejsce w półfinale wojewódzkim Turnieju unihokeja w kategorii: dziewczęta, szkoła podstawowa

    3.     Radosław Michańczyk

     

    - wyróżnienie w XIII Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim „To wszystko Polska”

     

    4.     Weronika Kapiszka

     

    - II miejsce w półfinale wojewódzkim Turnieju unihokeja w kategorii: dziewczęta, szkoła podstawowa

     

    5.Natalia Lemanczyk

     

    - II miejsce w półfinale wojewódzkim Turnieju unihokeja w kategorii: dziewczęta, szkoła podstawowa

     

    6.Zuzanna Olik

     

    - II miejsce w półfinale wojewódzkim Turnieju unihokeja w kategorii: dziewczęta, szkoła podstawowa

     

    VI SP

     

    1.Karolina Ginter

     

    - II miejsce w Powiatowych Biegach Przełajowych w Borzymtuchomiu, awans   do finału wojewódzkiego

     

    - II miejsce w półfinale wojewódzkim Turnieju unihokeja w kategorii: dziewczęta, szkoła podstawowa

     

    - udział w etapie rejonowym Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego dla uczniów szkół podstawowych

     

    - I miejsce  w Szkolnym Konkursie Ekologicznym dla uczniów szkoły podstawowej

     

    2.Magdalena Ekmann

     

    - Finalistka dyktanda Kaszubskiego

     

    - II miejsce w półfinale wojewódzkim Turnieju unihokeja w kategorii: dziewczęta, szkoła podstawowa

     

    3.Jennifer Wendler

     

    - wyróżnienie w XIII Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim „To wszystko Polska”

     

    - II miejsce w półfinale wojewódzkim Turnieju unihokeja w kategorii: dziewczęta, szkoła podstawowa

     

    4.     Karolina Kaszubowska

     

    - II miejsce w półfinale wojewódzkim Turnieju unihokeja w kategorii: dziewczęta, szkoła podstawowa

     

    5.     Weronika Dorawa

     

    - II miejsce w półfinale wojewódzkim Turnieju unihokeja w kategorii: dziewczęta, szkoła podstawowa

     

    6.     Kinga Rutz

     

    - II miejsce w półfinale wojewódzkim Turnieju unihokeja w kategorii: dziewczęta, szkoła podstawowa

     

    IG 

    1.     Konrad Sawicki

     

    - II miejsce XXII Powiatowym Przeglądzie Zespołów Kolędniczych

     

    - II miejsce w półfinale wojewódzkim Turnieju unihokeja w kategorii: chłopcy, gimnazjum

     

    2.     Mikołaj Chamier Gliszczyński

     

    - II miejsce XXII Powiatowym Przeglądzie Zespołów Kolędniczych

     

    3.     Jakub Adamczyk

     

    - II miejsce XXII Powiatowym Przeglądzie Zespołów Kolędniczych

     

    4.     Agata Hapka

     

    - I miejsce XXII Powiatowym Przeglądzie Zespołów Kolędniczych

     

    5.     Martyna Zmuda Trzebiatowska

     

    - II miejsce XXII Powiatowym Przeglądzie Zespołów Kolędniczych

     

    6.     Wiktoria Bruska

     

    - II miejsce XXII Powiatowym Przeglądzie Zespołów Kolędniczych

     

    7.     Marta Myszka

     

    - zakwalifikowanie się do etapu rejonowego Konkursu Biblijnego „Jezus w Ewangelii wg św. Marka”

     

    - I miejsce w Powiatowym Profilaktycznym Konkursie  Plastycznym „Oddaj się pasji, a nie nałogom”

     

    IIG

     

    1.     Hubert Ringwelski

     

    - zakwalifikowanie się do etapu Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego  dla uczniów gimnazjum

     

    - II miejsce XXII Powiatowym Przeglądzie Zespołów Kolędniczych

     

    - II miejsce w półfinale wojewódzkim Turnieju unihokeja w kategorii: chłopcy, gimnazjum

     

    2.     Julia Mischke

     

    - II miejsce XXII Powiatowym Przeglądzie Zespołów Kolędniczych

     

    3.     Weronika Gostomczyk

     

    - II miejsce XXII Powiatowym Przeglądzie Zespołów Kolędniczych

     

    4.     Marcel Świątek - Brzeziński

     

    - II miejsce XXII Powiatowym Przeglądzie Zespołów Kolędniczych

     

    - II miejsce w półfinale wojewódzkim Turnieju unihokeja w kategorii: chłopcy, gimnazjum

     

    5.     Paweł Waśkowski

     

    - II miejsce XXII Powiatowym Przeglądzie Zespołów Kolędniczych

     

    6.     Hubert Hapka

     

    - II miejsce XXII Powiatowym Przeglądzie Zespołów Kolędniczych

     

    - II miejsce w półfinale wojewódzkim Turnieju unihokeja w kategorii: chłopcy, gimnazjum

     

     

    III G

    1.     Karolina Kossak Główczewska

     

    - I miejsce w Dyktandzie Kaszubskim w kategorii klas ponadgimnazjalnych

     

    - I miejsce w powiatowym konkursie recytatorskim „Kaszubski świat w legendzie zaklęty”

     

    -   II miejsce XXII Powiatowym Przeglądzie Zespołów Kolędniczych

     

    - zakwalifikowanie się do etapu rejonowego Konkursu Biblijnego „Jezus  w Ewangelii wg św. Marka”

     

    - udział w etapie rejonowym Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego dla uczniów gimnazjum

     

    2.     Agnieszka Pałubicka

     

    - II miejsce XXII Powiatowym Przeglądzie Zespołów Kolędniczych

     

    3.     Sandra Piekarska

     

    - II miejsce XXII Powiatowym Przeglądzie Zespołów Kolędniczych

     

    4.     Aleksandra Kapiszka

     

    - zakwalifikowanie się do etapu rejonowego Konkursu Biblijnego „Jezus w Ewangelii wg św. Marka”

     

    5.     Miłosz Połczynski

     

    - II miejsce w półfinale wojewódzkim Turnieju unihokeja w kategorii: chłopcy, gimnazjum

     

    6.     Marek Olik

     

    - II miejsce w półfinale wojewódzkim Turnieju unihokeja w kategorii: chłopcy, gimnazjum

     

    7.     Piotr Falk

     

    - II miejsce w półfinale wojewódzkim Turnieju unihokeja w kategorii: chłopcy, gimnazjum

     

    8.     Kacper Norożyński

     

    - II miejsce w półfinale wojewódzkim Turnieju unihokeja w kategorii: chłopcy, gimnazjum

     

    9.     Jarosław Kłączyński

     

    - II miejsce w półfinale wojewódzkim Turnieju unihokeja w kategorii: chłopcy, gimnazjum

     

    Inne sukcesy uczniów:

    • Uczniowie klasy czwartej jeszcze w listopadzie na lekcje języka polskiego przygotowywali portrety Pana Kleksa, które można było podziwiać na wystawie na korytarzu szkolnym.
    • Dziewięć z tych prac w grudniu wysłano do Koszalina na ogólnopolski konkurs plastyczny dotyczący AKADEMII PANA KLEKSA
    • Spośród prawie 300 prac nadesłanych na konkurs z całej Polski wybrano 27, które posłużą do stworzenia kart do gry pamięciowej MEMORY. Gra MEMORY z Panem Kleksem będzie gadżetem  2 edycji Dziecięcego Festiwalu Sztuki Filmowej. 
    • Wśród 27 zwycięskich prac jest również portret Pana Kleksa narysowany przez Martynę Klonczyńską z kl. IV naszej szkoły. Gratulujemy! Wręczenie nagród odbędzie się dopiero 21 marca w czasie Dziecięcego Festiwalu Sztuki Filmowej w Koszalinie.

    Listę nagrodzonych oraz ich prace można zobaczyć  na stronie:

    http://ck105.koszalin.pl/kino/wyniki-konkursu-prac-plastycznych-na-temat-akademii-pana-kleksa/

     

    •  12 grudnia 2016 r. po raz kolejny wzięliśmy udział w konkursie recytatorskim organizowanym przez Szkołę Podstawową im. Hieronima Derdowskiego w Piaszczynie.
    • W kategorii klas I- III SP I miejsce zajęła Karolina Krzoska, II miejsce Izabela Kossak-Główczewska.
    • W kategorii klas IV-VI II miejsce zajęła Izabela Waśkowska, zaś III miejsce Kinga Łącka.

    W konkursie plastycznym "Oddaj się pasji a nie nałogom" organizowanym przez Ośrodek Szkolno- Wychowawczy w Bytowie nasi uczniowie zajęli wysokie lokaty.

    W kategorii klas gimnazjalnych I miejsce zajęła Marta Myszka, w kategorii klas IV-VI II miejsce zajęła Martyna Klonczyńska.

    W kategorii klas I-III laureatkami zostały Ilona Klonczyńska- III miejsce i Julia Świontek Brzezińska- I miejsce.

    •  Dwie uczennice z naszej szkoły jesienią wzięły udział w ogólnopolskim konkursie literackim „ Moje miasto i mój region za 100 lat”( dla klas. IV-VI - poezja lub proza) organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 12 w Białymstoku. Rozstrzygnięcie konkursu odbyło się na początku grudnia.

    Milena Świątek-Brzezińska z klasy IV otrzymała wyróżnienie za następujący wiersz:

     

    JAK BĘDZIE WYGLĄDAŁ ŚWIAT ZA 100 LUB 200 LAT?

     

    Często sobie myślę  o tym, jak będzie wyglądał świat

     

    I moja miejscowość za 100 lub 200 lat.

     

    Przez ten czas na pewno dużo się zmieni w mojej wsi i okolicy,

     

    Nikt pewnie tych zmian nie da rady zliczyć.

     

     

    Wierzę, że świat pójdzie dobrą drogą,

     

    Że przyrodę zachować wszyscy dopomogą.

     

    Ludzie będą dbali o wszystko dokoła,

     

    Słysząc, że Ziemia „RATUNKU” wciąż woła.

     

     

    Wszyscy będą jeździli tylko rowerami,

     

    Żeby nie zatruwać świata spalinami.

     

    Powietrze będzie czyste, nieskażone.

     

    Rozwój świata pójdzie w tę najlepszą stronę.

     

     

    W mojej wsi rodzinnej będzie miło i spokojnie,

     

    Nie chcę nawet pomyśleć o jakiejś  złej wojnie.

     

    Wierzę, że nic niedobrego światu się nie stanie,

     

    Że do pokoju na Ziemi będą dążyć panowie i panie.

     

     

    Może za 100 lat na drzewach będą rosły ciastka oraz lody,

     

    A dzieci je będą zrywać, kiedy zechcą, dla ochłody?

     

    Chciałabym, aby wszędzie były pod ręką łakocie,

     

    Aby dzieci miały dostęp do wszystkich dobroci.

     

     

    Przez 100 lat powstanie na pewno dużo nowych wynalazków,

     

    Mogłabym o tym namalować tysiące obrazków.

     

    Uproszczą one ludziom życie – i na wsi, i w mieście,

     

    I w Brzeźnie, i w Warszawie, i na Mount Evereście.

     

     

    Wierzę, że nie nastąpi wtedy jeszcze koniec świata,

     

    Że Pan Bóg nie posprząta wszystkiego i nie pozamiata.

     

    Chciałabym, aby ludzie za 100 lat bardzo długo żyli

     

    I szczęściem rodzinnego życia w swoim mieście się cieszyli.

     

    10 listopada w Szkole  Podstawowej nr 2 w Miastku odbył się XIII Wojewódzki Konkurs Recytatorski Polskiej Poezji, Prozy i Pieśni Patriotycznej „ To wszystko Polska”.

    Naszą szkołę reprezentowało sześcioro uczniów w trzech kategoriach wiekowych i repertuarowych:

     

    • Julia Świontek  Brzezinska z kl. II (recytowała wiersz w kategorii kl. I-II),
    •  Weronika Stoltmann z kl. III (recytowała prozę w kategorii kl. III-IV),
    •  Weronika Krzoska z kl. IV (pieśń w kategorii kl. III-IV),
    •  Milena Świątek-Brzezińska  z kl. IV (poezja w kategorii kl. III-IV),
    •  Radosław Michańczyk  z kl. V (poezja w kategorii kl. V-VI),
    • Jennifer Wendler  z kl. VI (pieśń w kategorii kl. V-VI).

     

    Wszyscy pięknie zaprezentowali przygotowane utwory, wszyscy wrócili z dyplomami i nagrodami.

    Największy sukces odniosła Weronika Stoltmann, która w swojej kategorii  zajęła  III miejsce, pozostałe osoby otrzymały wyróżnienia.

    Gratulujemy!

    Zdjęcia  z konkursu można obejrzeć tutaj: 

    http://sp2miastko.pl/galeria/to-wszystko-polska-2/nggallery/thumbnails

     

     

    Sukcesy uczniów w II semestrze roku szkolnego 2015/2016

    • Laura Klinkosz z klasy III gimnazjum została laureatką Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego.
    • Hubert Ringwelski z klasy I gimnazjum został finalistą Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego
    • Konrad Sawicki z klasy VI SP - II miejsce w Powiatowym Konkursie Ekologicznym Szkół Podstawowych (luty 2016 r.)
    • Karolina Ginter z kl. V SP zajęła I miejsce w Powiatowym Konkursie Przyrodniczym - "Przyjaciel przyrody" dla klas V Szkół Podstawowych.

     

    Sukcesy uczniów w konkursach przedmiotowych i inne osiągnięcia

    w I semestrze roku szkolnym 2015/2016.

     

    Nazwa konkursu/

    przedmiot

    Uczeń

    Klasa

    Miejsce/

    szczebel

    Opiekun

    Konkursy

    kuratoryjne

    Język polski

     

     Język polski

    Agata Hapka, Konrad Sawicki,

    Adam Fitas,   Karolina Ginter

    Miriam Bastian Brzezińska, Dominika Klim

    VI

    V

     IIIG

    Udział w etapie  szkolnym

    Udział w etapie szkolnym

    Elwira Pietrzakowska 

    Mirosława Depka Prądzinska 

    Elwira Pietrzakowska

    Matematyka

    SP

    Karolina Ginter

    Jakub Adamczyk

    Marta Myszka

     V

     VI

     VI

    Udział w etapie

    szkolnym

    Grażyna Ciminska

    Matematyka

    Gimnazjum

    Szymon Ciminski

    Agnieszka Pałubicka

    Karolina Albrecht

    Dominika Klim

    IIIG

     II G

    III G 

    III G

    Udział w etapie szkolnym

    Grażyna Ciminska

    J. niemiecki

    Laura Klinkosz

    Hubert Ringwelski

    IIIG

     IG

    Zakwalifikowani do etapu rejonowego, następnie do etapu wojewódzkiego

    Stanisława

    Bastian

    Brzezińska

    Fizyka

    Karolina Albrecht

    Szymon Cimiński

    Agnieszka Pałubicka

    Aleksandra Kapiszka

     

    III G

     III G

     II G

     II G

    Udział w etapie szkolnym

    Teresa Stoltmann

     Biologia

    Karolina Albrecht

    Miraiam Bastian Brzezińska

    Szymon Cimiński

    Dominika Klim

    III G

    III G

    III G

    III G

     Udział w etapie szkolnym

    Ewa Brachfogiel

    Konkurs wiedzy

    Szkolny Konkurs Ekologiczny dla klas IV-VI SP

     

     

     

    MetropolitarnyKonkurs Biblijny im. Sługi Bożego Kard. Augusta Hlonda

     

     

     

    Konrad Sawicki

     
    Marta Myszka

     

     

    Karolina Kossak Główczewska

     

    Agnieszka Pałubicka

     

    Wiktoria Krzoska

     

     Mateusz Kapiszka

     

     

     Sylwia Świątek

    Brzezińska

     

     

     Marta Myszka

     

     

     

     Dawid Kossak Główczewski

     

     

    Karolina Ginter

     

     

    Jennifer Wendler

     

    VI

     

    VI

     

     

    IIG

     

     

     IIG

     

     IG

     

     III G

     

     

      III G

     

     

     

     VI

     

     

     

     V

     

     

     V

     

     

    V

    I miejsce w etapie szkolnym

    II miejsce w etapie szkolnym

     

    I miejsce w etapie szkolnym

    IV miejsce w etapie szkolnym

    IV miejsce w

    etapie szkolnym

     

     II miejsce w

    etapie

    szkolnym

     III miejsce w

    etapie

    szkolnym

     

     I miejsce w

    etapie

    szkolnym

     

    II miejsce w

    etapie szkolny

     

     IVmiejsce w

    etapie

    szkolnym

     III miejsce w etapie szkolnym

     

     

     

     

     

    Teresa Tuszyńska

     

    Teresa Tuszyńska

     

    Teresa Tuszyńska

     

     

    Mirosława Depka

    Prądzinska

     

     Mirosława

    Depka

    Prądzinska

     

     Mirosława

    Depka

    Prądzinska

     

    Mirosława Depka Prądzinska

     

     Mirosława

    Depka

    Prądzinska

     

    Mirosława

    Depka

    Prądzinska

    Kaszubskie Dyktando

    Karolina Kossak Główczewska

    II G

    I miejsce w kategorii klas gimnazjalnych- etap wojewódzki

    Ewa Świątek Brzezińska

    Szkolny konkurs matematyczny

     1 z 10

    dla szkoły podstawowej

    Agata Hapka

    Paweł Hapka

     

    Milena Św. Brzezińska

     

    Klaudia Rudnik

     

    Kalina Kiełpińska

     

    VI

    V

     

    III

     

    III

     

    III

    I miejsce w kategorii klas V-VI

     

    I miejsce w kategorii klas III-IV

    Grażyna Ciminska

     

     

    Grażyna Ciminska

    Grażyna Depka Prądzinska

    Szkolny konkurs w szybkim liczeniu ,,Maraton szybkiego liczenia”

    Kamil Zabłotny

    Szymon Felski

    III G

    I miejsce w kategorii klas gimnzjalnych

    Grażyna Ciminska

    Teresa Stoltmann

    Konkurs recytatorski

    Barwy Jesieni

     

    Barwy Jesieni

    Dominika Klim

     

    Sylwia Brzezińska

     

    Jennifer Wendler

     

     

    IIIG

     

    IIIG

     

     

     

    V

    Miastko-udział

     

    Międzyszkolny-Kramarzyny-II miejsce

     Kramarzyny -

    udział

    Elwira Pietrzakowska

     

    Elwira Pietrzakowska

     

     Mirosława

    Depka

    Prądzinska

    Powiatowy Konkurs Recytatorski z Języka Kaszubskiego

    Milena Świątek Brzezińska Izabela Waśkowska Kinga Łącka Izabela Kossak Główczewska

    III SP

     IVSP

     IV SP

    II SP

    I miejsce 

    I miejsce 

    I miejsce 

    II miejsce

    Ewa Świątek Brzezińska

     Stanisława Bastian Brzezińska

    Międzyszkolny

    Konkurs

    Recytatorski

    Poezji i Prozy

    Karola Wojtyły

    w Łodzierzy

    Sylwia Świątek

    Brzezińska

     

    Jennifer Wendler

    III G

     

     

    V

    I miejsce

     

     

     udział

    Mirosława

    Depka

    Prądzinska

     Mirosława

    Depka

    Prądzinska

    Konkursy artystyczno-plastyczne

    Konkurs Biblijno – Plastyczny -etap szkolny

    Wojciech Łącki

    Milena Świątek  Brzezińska

    Izabela Kossak Główczewska

    II SP

    III SP

     

    II SP

    I miejsce

    II miejsce

     

    III miejsce

     Teresa Tuszyńska

    Alkohol Ci nie służy to Ty jesteś jego niewolnikiem-konkurs gminny

    Julia Mischke Weronika Gostomczyk

    Paweł Waśkowski

    I G

    I G

     

    I G

    I miejsce

    II miejsce

     

    III miejsce

    Ewa Świątek Brzezińska

    Przegląd artystyczny

    Powiatowy Przegląd Zespołów Kolędniczych w Tuchomiu

    Sylwia Świątek Brzezińska

    Miriam Bastian Brzezińska

    Tymoteusz Stoltmann

    Szymon Felski

    Szymon Cimiński

    Karolina Albrecht

    Alicja Hapka

    Karolina Kossak Główczewska

    Agnieszka Pałubicka

    Weronika Gostomczyk

    Julia Mischke

    Hubert Hapka

    Hubert Ringwelski

    Paweł Waskowski

    Marcel Świątek Brzeziński

    Agata Hapka

    III G

     III G

     III G

    III G

    III G

    III G

    III G

    II G

     II G

    I G

    I G

    I G

    IG

    I G

    I G

     VI SP

    I miejsce

    Ewa Świątek Brzezińska

    Zawody sportowe

    Halowa Piłka Nożna Szkół Wiejskich

    Igrzyska Młodzieży Szkolnej

    Dawid Kossak Główczewski

    Daniel Fischer Katczyński

    Paweł Hapka

    Jakub Adamczyk

    Mikołaj Chamier Gliszczyński

    Adam Fitas

    Konrad Sawicki

    Michał Sumiński

    V

     

     

     

     

     

    VI

    III

    eliminacje gminne

    Lucjan Wnuk Lipiński

    Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Unihokeju Dziewcząt SP

    Weronika Dorawa

    Magdalena Ekman

    Karolina Ginter

    Karolina Kaszubowska

    Kinga Rutz

    Jwnifer Wendler

    Agata Hapka

    Marta Myszka

    V

     

     

    VI

    II

    miejsce

    eliminacje gminne

    Lucjan Wnuk Lipiński

    Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Unihokeju Chłopców Sp

    Dawid Kossak Główczewski

    Daniel Fischer Katczyński

    Paweł Hapka

    Michał Ringwelski

    Jakub Adamczyk

    Mikołaj Chamier Gliszczyński

    Adam Fitas

    Konrad Sawicki

    Michał Sumiński

    V

     

     

     

     

     

     

    VI

    II

    miejsce

    eliminacje gminne

    Lucjan Wnuk Lipiński

     

    Wiktoria Krzoska

    Weronika Gostomczyk

    Sandra Piekarska

    Katarzyna Gierszewska

    Ola Kapiszka

    Sylwia Świątek Brzezińska

    Karolina Albrecht

    Miriam Bastian Brzezińska

    Ala Hapka

    I

     

    II

     

     

    III

    II

    miejsce

    eliminacje gminne

    Lucjan Wnuk Lipiński

    Unihokej Chłopców Gimnazjada

    Hubert Hapka

    Hubert Ringwelski

    Marcel Świątek Brzeziński

    Kacper

    Norożyński

    Marek Olik

    Miłosz Połczyński

    Kamil Zablotny

    Tymoteusz

    Stoltman

    Mateusz

    Kapiszka

    Patryk Richter

    Szymon Felski

    IG

     

     

     

    IIG

     

     

     

    IIIG

    I

    miejsce

    eliminacje gminne

     

    I

    miejsce

    półfinał Powiatowy

     

    II

    miejsce

    finał Powiatowy

    Lucjan Wnuk Lipiński

    Piłka Ręczna Chłppców

    Hubert Hapka

    Hubert Ringwelski

    Marcel Świątek Brzeziński

    Marek Olik

    Miłosz Połczyński

    Piotr Fak

    Kamil Zablotny

    Tymoteusz

    Stoltman

    Mateusz

    Kapiszka

    Patryk Richter

    Szymon Felski

    IG

     

     

     IIG

     

     

    IIIG

    III

    miejsce

    eliminacje gminne

    Lucjan Wnuk Lipiński

     

     

     

     

                

     

     

     

    Data dodania: 2018-10-07 09:51:15
    Data edycji: 2018-10-07 11:24:07
    Ilość wyświetleń: 2858

    Konkursy

    Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!
    Więcej

    Ankiety

    Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!
    Więcej

    Kalendarz

    Partnerzy

    ,,Czynić dobrze i wzajemny szacunek

    - spełnienie naszej misji”

    Cytat
    Bądź z nami
    Aktualności i informacje
    Biuletynu Informacji Publicznej
    Logo Facebook
    Facebook
    Biuletynu Informacji Publicznej