PÓŁKOLONIE

 

07 – 11 sierpnia 2017

 

 

Robotyka, gr.1

 

Lp.

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

  1. 1.       

Marcin Hapka

1SP

  1. 2.       

Oliwia Klonczynska

1SP

  1. 3.       

Artur Pupka Lipiński

1SP

  1. 4.       

Weronika Zmuda Trzebiatowska

1SP

  1. 5.       

Krzysztof Piekarski

2SP

  1. 6.       

Wojciech Pazontka-Lipiński

2SP

 

 

Robotyka, gr.2

 

Lp.

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

  1. 1.       

Aleksandra Kurp

2SP

  1. 2.       

Paulina Myszka

2Sp

  1. 3.       

Nikodem Dargac

2SP

  1. 4.       

Szymon Kamiński

3SP

  1. 5.       

Dawid Mischke

3SP

  1. 6.       

Kacper Michańczyk

3SP

 

 

Robotyka, gr.3

 

Lp.

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

  1. 1.       

Igor Rudnik

4SP

  1. 2.       

Hubert Zmuda Trzebiatowski

4SP

  1. 3.       

Aleksander Sroka

4SP

  1. 4.       

Marta Hapka

4SP

  1. 5.       

Katarzyna Kiedrowska

3SP

  1. 6.       

Marta Lemanczyk

3SP

 

 

Robotyka, gr.4

 

Lp.

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

  1. 1.       

Ilona Klonczynska

3SP

  1. 2.       

Marek Pupka Lipiński

3SP

  1. 3.       

Arkadiusz Dunkan

3SP

  1. 4.       

Grzegorz Dukan

4SP

  1. 5.       

Martyna Klonczynska

4SP

  1. 6.       

Maja Puka Lipinska

4SP

 

PÓŁKOLONIE

 

21 – 25 sierpnia 2017

 

 

Eksperymenty, gr.1

 

Lp.

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

  1. 1.       

Karolina Krzoska

3 SP

  1. 2.       

Agata Owśnicka

3 SP

  1. 3.       

Anna Piekarska

3 SP

  1. 4.       

Weronika Stoltmann

3 SP

  1. 5.       

Klaudia Rudnik

4 SP

  1. 6.       

Milena Świątek-Brzezińska

4 SP

 

 

Eksperymenty, gr.2

 

Lp.

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

  1. 1.       

Magdalena Ekmann

6 SP

  1. 2.       

Jennifer Wendler

6 SP

  1. 3.       

Dawid Kossak Główczewski

6 SP

  1. 4.       

Karolina Kaszubowska

6 SP

  1. 5.       

Natalia Lemanczyk

5 SP

  1. 6.       

Izabela Waśkowska

5 SP

 

 

Eksperymenty, gr.3

 

Lp.

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

  1. 1.       

Martyna Zmuda Trzebiatowska

1G

  1. 2.       

Wiktoria Bruska

1G

  1. 3.       

Marta Myszka

1G

  1. 4.       

Agata Hapka

1G

  1. 5.       

Adam Fitas

1G

  1. 6.       

Michał Sumiński

1G

 

 

Eksperymenty, gr.4

 

Lp.

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

  1. 1.       

Konrad Sawicki

1G

  1. 2.       

Mikołaj Chamier Gliszczyński

1G

  1. 3.       

Paweł Waśkowski

2G

  1. 4.       

Wiktoria Krzoska

2G

  1. 5.       

Julka Mischke

2G

  1. 6.       

Weronika Gostomczyk

2G

 

Zespół Szkół im. Jana III Sobieskiego w Brzeźnie Szlacheckim

 

 

Transport w ramach projektu „Równe szanse na starcie”

PÓŁKOLONIE

 

07-11 sierpnia 2017r.

8.10     wyjazd z Brzeźna – Brzozowo – Brzeźno - Tebowizna – Łąkie – Janowo – Brzeźno ok.9.00

16.00   wyjazd z Brzeźna – Brzozowo – Janowo – Łąkie – Tebowizna – Brzeźno

 

21-25 sierpnia 2017r.

8.10     wyjazd z Brzeźna – Brzozowo – Brzeźno - Tebowizna – Łąkie – Janowo – Brzeźno ok.9.00

16.00   wyjazd z Brzeźna – Brzozowo – Janowo – Łąkie – Tebowizna - Brzeźno