KONKURS RECYTATORSKI

W środę 5 kwietnia 2017 roku odbyły się eliminacje szkolne do  X Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego Poezji ks. Jana Twardowskiego, w których wzięło udział 22 uczniów z kl. I-V szkoły podstawowej podzielonych na trzy kategorie wiekowe (kl. I - II - 8 uczniów, kl. III - IV - 9 uczniów, kl. V - VI -€“ 5 uczniów).  Celem eliminacji było wyłonienie trzech osób ( po jednej z każdej kategorii wiekowej) na X Wojewódzki Konkurs Recytatorski Poezji ks. Jana Twardowskiego organizowany przez Szkołę Podstawową nr 1 w Miastku. Recytację oceniały: pani dyrektor Anna Borchardt i pani Urszula Dorawa.

Przyznano następujące miejsca i wyróżnienia:

Kl. I i€“ II

I miejsce - Michalina Owśnicka kl. II

II miejsce - Aleksandra Kurp kl. II

III miejsce -€“ Julia Świontek Brzezinska kl.II

Wyróżnienia: Jakub Sroka kl.I, Sebastian Skiba kl. II, Kaja Rutz kl. II

Kl. III - IV

I miejsce -€“ Karolina Krzoska kl. III

II miejsce - Milena Świątek-Brzezińska kl. IV

III miejsce -€“ Weronika Stoltmann kl. III i Izabela Kossak Główczewska  kl. III

Wyróżnienia: Aleksander Sroka kl. IV, Maja Pupka Lipińska kl. IV, Marta Lemanczyk kl. III, Agata Owśnicka kl. III

  Kl. V - VI

I miejsce - Kinga Łącka kl. V

II miejsce - Zuzanna Olik kl. V

III miejsce - Natalia Lemanczyk kl. V

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy lub podziękowania za udział oraz nagrody książkowe. Wszystkim gratulujemy.  Czekamy teraz na X Wojewódzki  Konkurs Recytatorski Poezji ks. Jana Twardowskiego w Miastku, który odbędzie się 27 kwietnia i trzymamy kciuki za reprezentantki naszej szkoły: Michalinę Owśnicką, Karolinę Krzoskę i Kingę Łącką.