Jak co roku 14 lutego w naszej szkole od rana działała prowadzona przez SU poczta walentynkowa, a w klasach i na korytarzach dominował kolor czerwony. Dzień przed walentynkami został ogłoszony Szkolny Konkurs Poetycki, w ramach którego należało ułożyć rymowankę lub krótki wiersz o miłości. W konkursie wzięło udział 25 uczniów z kl. IV-VII i II-IIIG, którzy w czasie przerw między lekcjami ułożyli 31 utworów. Okazało się, że w naszej szkole jest wielu poetów i poetek. Zgłoszone na konkurs wiersze utworzyły jedyną w swoim rodzaju gazetkę walentynkową. 14 lutego nauczyciele głosowali na wyróżniające się utwory spośród zgłoszonych na konkurs. Wyniki konkursu zostały ogłoszone w piątek 16 lutego na apelu szkolnym:

I miejsce – Weronika Kapiszka z kl. VI

II miejsce – Milena Świątek-Brzezińska i Weronika Krzoska z kl.V

                        Kinga Rutz z kl. VII

III miejsce – Izabela Waśkowska z kl. VI

                        Wiktoria Bruska  z kl. IIG

                        Radosław Michańczyk z kl. VI

Wyróżnienia:

Ilona Klonczynska z kl. IV

Karolina Ginter z kl. VII

Magdalena Ekmann z kl. VII

Adam Fitas z kl. IIG

Wiktoria Krzoska i Weronika Gostomczyk z kl. IIIG

            Wszyscy uczestnicy otrzymali drobne upominki, ponadto laureaci – okolicznościowe nagrody, a osoby, które zajęły I, II, III miejsce dodatkowo pamiątkowe dyplomy.

Gratulujemy wszystkim biorącym udział w konkursie twórczego zapału  i życzymy poetyckiego natchnienia oraz sukcesów w kolejnych konkursach.